لیست اساتید آموزشگاه موسیقی بهان

مدرسین موسیقی

آموزشگاه موسیقی بهان

محمد طباطبائی
گیتار کلاسیک - گیتار الکتریک
مدرس سبک های پاپ، راک و هوی متال. وی فعالیت های آموزشی خود را از سال 1381 آغاز کرد. نوازنده گیتار در گروه های موسیقی پاپ و راک، آهنگساز، رهبری کنسرت های هنرجویی
پرنیان اصغری
ویولن - موسیقی کودکان - سلفژ
متولد 1377 تهران. نوازنده ویولن ایرانی و کلاسیک. خانم پرنیان اصغری آموزش موسیقی را از سن 6 سالگی نزد اساتیدبنام ذنبال نمودند و هم اکنون دانشجوی رشته موسیقی هستند. وی سالهست که به تدریس تخصصی موسیقی کودک بلز، فلوت و ویولن مشغول هستند. ایشان علاوه بر ساز تخصصی به سازهای کمانچه، گیتار، پیانو و تنبک مسلط هستند.
ریحانه مشهدی
دف و تنبک
متولد 22 مرداد 1367 تهران. نامبرده پس از طی دوره ها و مدارج عالیه نزد اساتید بنام دف و تنبک از سال 1397 پس از اخذ گواهینامه صلاحیت تدریس از استاد حبیبی تدریس سازهای کوبه ای را آغاز نمود. عضو ارکستر کوبه ای دالاهو به سرپرستی استاد حبیبی و عضو گروه تبوراک به سرپرستی استاد شاه حسینی هستند.
آقای عصار
گیتار پاپ و کلاسیک
ایشان با گروه ها و خواننده های بسیاری اجرای موسیقی داشته اند. و سالهاست به تدریس حرفه ای گیتار مشغول هستند. هم اکنون با چندین فرهنگ سرا و آموزشگاه همکاری دارند.
استاد بهراد
ویولن - پیانو
اجرای حرفه ای با گروه های مطرح به عنوان نوازنده پیانو و ویولن. استاد بهراد سالهای طولانی به تدریس موسیقی و سازهای ویولن و پیانو پرداخته است. همچنین ایشان مدرس چندین آموزشگاه و فرهنگسرا می بشاند.
استاد نوروزی
مدرس تار و سه تار
آقای نوروزی از نوازندگان زبردست تار و سه تار که تجربه زیادی در تدریس تخصصی سازهای نامبرده دارد. مدرس سبک سنتی در آموزشگاه های رسمی کشور می باشند.
هانیه ریحانی
سنتور
خانم ریحانی آموزش سنتور را از کودکی آغاز و زیر نظر اساتید بنام سنتور خانم بهار جودکی و اقایان علی اکبر فروزش، فرزین کشاورز و عای بهرامی فرد ادامه دادند. ایشان عضو گروه های موسیقی گاتا، رندانه، کرشمه و حور هستند.
سمیرا ملک زاده
تنبک و دف و کاخون
متولد 23 خرداد 63. نوازنده و مدرس دف تنبک و کاخون. سرپرست گروه بهنوازان (کسب مقام توسط گروه بهنوازان به سرپرستی وی در سال 1398 جشنواره امیر جاهد و راه یابی به مرحله بعدی رقابت های نامبرده در سال 1401). اجراهای هنرجویی در سال های 1396 و 1397 در سالن بهاران.