امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اجزای گیتار کلاسیک

در این پست می خواهیم در مورد اجزای مختلف گیتار کلاسیک صحبت کنیم. به طور کلی گیتار از بدنه، دسته و سیم ها تشکیل شده است. اما در زیر به طور دقیق تر و با جزئیات بیشتر توضیح خواهیم داد. لطفاً به شکل زیر نگاه کنید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آموزش ویولن در منطقه 17 تهران

 

آموزشگاه موسیقی بهان با ارائه خدمات منحصر به فرد و شهریه مناسب ، دوره های مقدماتی و پیشرفته ویولن را در تمامی سبک های ایرانی و کلاسیک و به تمامی سنین ارائه می دهد.

در کلاس های ویولن ابتدا هنرجویان عزیز در کلاس های خصوصی شرکت کرده و مقدمات نوازندگی را به سرعت می آموزند و سپس در صورت تمایل می توانند سریعاً به گروه های موسیقی مجتمع آموزشی بهان ملحق شوندتا خود را با انجام تمرینات پیشرفته آماده کنسرت های هنرجویی نمایند .

لازم به ذکر است در این کلاس ها علاوه بر نوازندگی ویولن هنرجویان محترم میتوانند از دوره های تخصصی سلفژ هم به صورت رایگان استفاده نمایند .

 

کتاب های متنوع ویولن از مقدماتی تا پیشرفته به هنرجویان محترم آموزش داده میشود تا آمادگی لازم را جهت نوازندگی در سبک های مختلف ایراتی و کلاسیک به دست آورند.

 
  • آموزش ویولن خیابان فلاح 
  • آموزش ویولن خیابان ابوذر
  • آموزش ویولن خیابان قزوین 
  • اموزش ویولن خیابان زمزم
  • آموزش ویولن میدان مقدم
  • آموزش ویولن باغ خزانه
  • آموزش ویولن خیابان بلورسازی
  • کلاس ویولن
    کلاس ویولن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
کاخن
کاخن

کاخن

کاخن یا کاخون نوعی ساز کوبه ای محسوب میشود که این واژه برگرفته از کشور اسپانیا و به معنی جعبه ، صندوق یا صندوقچه است.
 
طرز نواختن آن به این صورت است که فرد نوازنده ب روی آن می نشیند و با ضربات کف دست و انگشتان که بر روی طرف های مختلف آن وجود دارد ضربه میزند.
برای نواختن کاخن از ابزار های درام نیز استفاده میشود. کاخن عمدتاً در سبکهای معاصر فلامنکو مورد استفاده قرار میگیرد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 آموزشگاه موسیقی تخصصی دف و تنبک و کاخن (خصوصی و گروهی) فلاح، ابوذر، بلورسازی و امامزاده حسنآموزشگاه موسیقی بهان برای همه سازهای دف و تنبک و کاخن کلاسهای ویژه ارائه میدهد . این کلاس ها به دو روش انفرادی و گروهی برای همه سنین برگزار میشود . آموزشگاه موسیقی بهان با شهریه بسیار مناسب و با استفاده از مجهز ترین و بروز ترین اساتید ایران ، بهترین خدمات آموزشی را در زمینه    دف و تنبک و کاخن ارائه میکند .
توجه داشته باشید ؛ در این کلاس ها    هنرجویان به صورت انفرادی آموزش را دنبال میکنند و پس از چند ترم می توانند به صورت گروهی نیز پیگیری نمایند . 
بدین ترتیب هنرجویان عزیز بسیار    سریع میتوانند با تمرینات مستمر ، خود را برای کنسرت های هنرجویی آماده نمایند .در مورد دف و تنبک و کاخن کتاب های متعددی وجود دارد که اساتید محترم بنا به ویژگی های هنرجویان آنان را جهت آموزش ، معرفی می کند.